Kursy spawania z Kierunku Kariera Zawodowa (dofinansowanie 75%!) – 31.08.2021

Zachęcamy do skorzystania z kursów spawania finansowanych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa!

🧐 Co to takiego?
-To szkolenia współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego i rozliczane bonami szkoleniowymi przez firmę SODEXO. 💚
 
🧐 Kto może wziąć udział w szkoleniach?
-Osoba dorosła, która mieszka lub uczy się lub pracuje w Małopolsce. 👥
 
🧐 Jaką kwotę dofinansowania mogę uzyskać na kursy?
-W ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa – maks. 5 055,00 zł (w tym 15% wkładu własnego czyli – 758,25 zł) 💸
 
🧐 Czy w ramach projektu mogę zrealizować kursy spawania?
-Tak, przy maksymalnym dofinansowaniu można zrealizować 2-3 kursy spawania w wybranych przez siebie samodzielnie metodach i stopniach. 👌
 
🧐 Jak zacząć ubiegać się o bony/dofinansowanie?
-Pierwszym krokiem jest wypełnienie elektronicznej ankiety, która zweryfikuje, czy można przystąpić do projektu.
 
✅ Jeśli z sukcesem uda wypełnić się ankietę, na jej końcu będzie podana informacja o kolejnym kroku do uzyskania Bonów Szkoleniowych. 👣👣
 
👋 Jeśli masz jakieś pytania, NAPISZ DO NAS!
 
 
***************************************************************

1. Zarejestruj się na stronie w zakładce „Zgłoś się”

2. Skorzystaj z rozmowy z doradcą zawodowym przez Internet

O szczegółach rozmowy przy pomocy komunikatora internetowego poinformuje Cię mailowo Twój doradca zawodowy. Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi, które powinieneś spełnić, żeby zdalnie skorzystać z usługi doradczej.

Z doradcą porozmawiasz o swojej dotychczasowej karierze zawodowej i możliwościach jej rozwoju. Razem sporządzicie Twój Bilans Kariery. Usługa ta pozwala odkryć, nazwać i uporządkować, dotychczasowe doświadczenie i umiejętności oraz posiadane zaświadczenia i certyfikaty przez uczestnika projektu. W efekcie prowadzonego Bilansu poznaje swoje możliwości, potencjał, kompetencje i przygotowuje wspólnie z doradca portfolio oraz indywidualny plan rozwoju edukacyjno-zawodowego.
Z doradcą porozmawiasz bez wychodzenia z domu! W dniu rozmowy, o umówionej godzinie, kliknij w link, który dostałeś na maila od swojego doradcy zawodowego.

3. Zamów bony z Kierunku Kariera lub Kierunku Kariera Zawodowa

Podczas rozmowy z doradcą zamówisz bony na szkolenia ogólne: językowe, komputerowe, kursy prawa jazdy. Bony na szkolenia zawodowe zamówisz samodzielnie w zakładce „Zamów bony”.

Za szkolenia zapłacisz bonami szkoleniowymi, które otrzymasz po zawarciu z nami umowy i wpłacie 15% wartości zamówionych bonów.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, może się okazać, że dofinansowanie wybranych przez Ciebie w ramach projektu szkoleń stanowić będzie pomoc de minimis. Wówczas, przed zawarciem umowy, należy złożyć m.in. formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

4. Podpisz umowę/umowy na zakup bonów i wpłać wkład własny

5. Zapisz się na szkolenie wybrane na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl